(0)

Yıllardır Sizinle Duyuyoruz

Odyocell, Mıhçılar Tıbbi Cihazlar Ltd Şti.’nin bir markası olarak 2007 yılında kurulmuştur.Faaliyet konusu tamamen İşitme Cihazları Sarf Malzemeleri olup, sektörde bir ilki gerçekleştirmiştir.2008 yılından itibaren ise Avrupa’da sektör lideri olan Egger Otoplastik Firmasının Türkiye yetkili distribütörlüğünü yapmaya başlamıştır ve her geçen gün büyüyen bir ilgi ile bu işbirliğini devam ettirmektedir.

İşitme Cihazı pillerinde geçen zaman içinde sırası ile Icelltech, Zenipower, Varta firmaları ile işbirliği içinde bulunmuş olup, şu anda Rayovac İşitme cihazı pillerinin Türkiye dağıtımını yapmaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışı müşterileri ile şu anda 800 den fazla işitme merkezi ile faal olarak çalışmakta olup, dünyaca ünlü distribütör işitme cihazı üreticilerinin Türkiye faaliyetlerine servis vermektedir.

2015 yılı başı itibari ile İngiliz Amplicomms firması ile işbirliğine başlamış olan firmamız her geçen gün artan ürün yelpazesi ile müşterilerimize layık olmak için bütün gücü ile çalışmaktadır.